|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
|
#6775

21.11.2010, 18:39
|
Titto napisał(a): 
No kur*wa już kolejny mecz w którym przegrywają zaczynają gonić no i doprowadzają do korzystnego wyniku.
Tak było w meczu ze Śląskiem, Ruchem, Lechem.
Jednak ich gra wygląda dość słabo.
|
?
chyba Lech gonił.
|
|