Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 21.11.2010, 18:00
Stan zapewne penetruje rynek holenderski, zarówno pierwszą jak i niższe ligi. Pewnie zna tego piłkarza, kończy mu się kontrakt w czerwcu przyszłego roku...

http://transfermarkt.de/de/bruno-and...ler_80756.html
Odpowiedz cytując