Nie miejcie pretensji o to ze w Wisle przewazaja obcokrajowcy bo jak tak dalej pojdzie to nawet pewne ostatnio "polskie" pozycje beda zagrozone o ile w zimie przyjda lepsi, chcacy sie pokazac i rozwijac, glodni gry, obcokrajowcy. Choc, jak mowie, w mojej ocenie to Rios powinien wygryzc Maleckiego juz teraz, na jesieni.
P.S. Nie zdziwcie sie jak Maleckiego w Wisle na wiosne juz nie zobaczymy. Dzisiejsze "krolewskie" zejscie (zamiast biec zeby nie tracic czasu) i "f...i" pod nosem powinny mu na ostatnie 2 mecze zapewnic wejscie z lawki.