Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 21.11.2010, 18:00
wojtala8 napisał(a):Wyświetl post
W mojej subiektywnej ocenie powinno się skończyć głaskać po główce co chwile "mega gwiazdę" Brożka i Małeckiego.. to co robił "Brozio" jest kpiną, kompletny brak ambicji, chęci, umiejętności.. Poprostu wyszedł na mecz bo w sumie wypadało.. Ten człowiek to jest piłkarskie dno już od dwóch lat( mecz z Legią i jego dwie bramki nic nie znaczą bo w tym meczu oprócz bramek to nic nie grał). Czy nikt z decyzyjnych w Wiśle tego nie widzi ile jeszcze ma poniżać nas swoją grą ile jeszcze media i kibice ( którzy chyba oglądają inne mecze niż Wisły) będą się nim zachwycać i robić na siłę z niego gwiazdę Kolejny zawodnik to Małecki..On w przeciwieństwie do Brozia ma przynajmniej ambicje.. Umiejętności zero, żyła i showman jednym słowem gość który myśli że jak ma poparcie kibiców to jemu się należy gra w pierwszym składzie..dla mnie żenada..i ci dwaj zawodnicy dla mnie powinni wchodzić z ławki bo to są ich szczyty możliwości. Kirm to nie tylko bramka..to bezkonkurencyjnie razem z Sobolewskim najlepszy zawodnik na boisku w tym meczu jak i w trzech poprzednich.. Kirm szacun!
Nie miejcie pretensji o to ze w Wisle przewazaja obcokrajowcy bo jak tak dalej pojdzie to nawet pewne ostatnio "polskie" pozycje beda zagrozone o ile w zimie przyjda lepsi, chcacy sie pokazac i rozwijac, glodni gry, obcokrajowcy. Choc, jak mowie, w mojej ocenie to Rios powinien wygryzc Maleckiego juz teraz, na jesieni.

P.S. Nie zdziwcie sie jak Maleckiego w Wisle na wiosne juz nie zobaczymy. Dzisiejsze "krolewskie" zejscie (zamiast biec zeby nie tracic czasu) i "f...i" pod nosem powinny mu na ostatnie 2 mecze zapewnic wejscie z lawki.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując