Kurz napisał(a):

|
Z Polonią zagramy lepiej. Zdecydowanie lepiej wychodzi nam z drużynami, które chcą grać w piłkę. Zagłębie nie za bardzo chciało i stąd takie, a nie inne widowisko.
|
Dokładnie... z dryżyną, która gra otwartą piłkę prezentujemy się bardzo dobrze, ale jak przyjeżdza drużyna, której zamiarem jest murowanie własnej bramki to już nie jest tak kolorowo.
Podobnego scenariusza do tego boję się w meczu z Arką.