Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 21.11.2010, 17:10
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Z Polonią zagramy lepiej. Zdecydowanie lepiej wychodzi nam z drużynami, które chcą grać w piłkę. Zagłębie nie za bardzo chciało i stąd takie, a nie inne widowisko.

Dokładnie... z dryżyną, która gra otwartą piłkę prezentujemy się bardzo dobrze, ale jak przyjeżdza drużyna, której zamiarem jest murowanie własnej bramki to już nie jest tak kolorowo.
Podobnego scenariusza do tego boję się w meczu z Arką.
Odpowiedz cytując