Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 21.11.2010, 16:43
Uff i ch.. !
W takich meczach kiedy kompletnie nic nie wychodzi trzeba jakimś cudem wyłuskać tą bramkę i za to brawa. I tylko za to. Panie Maskaant, Wilk i Rios czekali! Legia wczoraj żadnej bramki nie zdobyła a wygrała 3-0. Takie mecze są ważne i takie zwycięstwa bo podnoszą wiarę w siebie! Opłaca się grać do końca!
Odpowiedz cytując