Temat
:
Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI
Wyświetl pojedynczy post
Adriss
Member
Od: 08.2009
Offline
#
171
21.11.2010, 16:04
WioReXXX
napisał(a):
podanie NIEUDANE.
Bylo jakies wogole
?
Adriss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adriss
Znajdź inne posty napisane przez Adriss