Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6761
Stary 21.11.2010, 14:58
studio2 napisał(a):Wyświetl post
A czy nie jest kuriozalne ze piszesz konkretne glupoty bez dowodow? Sa jakies wyroki? Nie? to stul dziubek.
Był jakiś wyrok w sprawie 93r? Nie? To czemu przypisujecie sobie to mistrzostwo?
Odpowiedz cytując