Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3083
Stary 21.11.2010, 14:46
wwf napisał(a):Wyświetl post
Najśmiszniejsze jest to że w domu mam C+ ale jak ogladam przez neta to moge śledzić forum.
To się nazywa uzależnienie od internetu.
Osobiście wolę oglądać przez stronę www, bo tam jest tylko kilkusekundowe opóźnienie, a na PublicSport to najczęściej minuta/dwie. Dlatego wolę bardziej na żywo
http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72
zawsze niezła jakość
Odpowiedz cytując