wwf napisał(a):

|
Najśmiszniejsze jest to że w domu mam C+ ale jak ogladam przez neta to moge śledzić forum.
|
To się nazywa uzależnienie od internetu.
Osobiście wolę oglądać przez stronę www, bo tam jest tylko kilkusekundowe opóźnienie, a na PublicSport to najczęściej minuta/dwie. Dlatego wolę bardziej na żywo
http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72
zawsze niezła jakość