emj10 napisał(a):

|
Amica Wronki vel. Lech Poznań - twór, który po fuzji Amiki i Lecha przed sezonem 2006/2007 gra jako nowy podmiot na licencji Amiki Wronki, oba kluby były bezpośrednio związane z działalnością Fryzjera, a legenda dawnego Lecha pseudonim "Reksio" i kilku innych znanych piłkarzy jest oskarżonych o ustawianie meczów sprzed kilku lat. Zespół, który powinien grać na zapleczu ekstraklasy, albo w II lidze jest obecnym MP i reprezentuje Polskę w LE. Czy to nie kuriozalne?
|
A czy nie jest kuriozalne ze piszesz konkretne glupoty bez dowodow? Sa jakies wyroki? Nie? to stul dziubek.
Byla 'wojna slowna' Lech-Wisla, byla Lech-Legia, teraz widze jest Wisla-Legia
