Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6759
Stary 21.11.2010, 14:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Amica Wronki vel. Lech Poznań - twór, który po fuzji Amiki i Lecha przed sezonem 2006/2007 gra jako nowy podmiot na licencji Amiki Wronki, oba kluby były bezpośrednio związane z działalnością Fryzjera, a legenda dawnego Lecha pseudonim "Reksio" i kilku innych znanych piłkarzy jest oskarżonych o ustawianie meczów sprzed kilku lat. Zespół, który powinien grać na zapleczu ekstraklasy, albo w II lidze jest obecnym MP i reprezentuje Polskę w LE. Czy to nie kuriozalne?
A czy nie jest kuriozalne ze piszesz konkretne glupoty bez dowodow? Sa jakies wyroki? Nie? to stul dziubek.

Byla 'wojna slowna' Lech-Wisla, byla Lech-Legia, teraz widze jest Wisla-Legia
Odpowiedz cytując