bonawentura napisał(a):

|
Maksim Skavysh jest ciekawym zawodnikiem, na którym Wisła w przyszłości mogłaby zarobić. Jest młody. Strzela całkiem dużo bramek. Na rynek wschodni trzeba się otworzyć, a nie wstydzić się tego, że kupuje się jakiegoś Białorusina, czy Litwina, czy choć kogo innego. W ten sposób możemy tylko naszą ligę wzmocnić, a nie osłabić. Lech kupił Kriwca i zrobił moim zdaniem niezły interes, bo jego gra na boisku mi się całkiem podoba.
|
Maksima rozumiem polecasz bo widziałeś go w akcji ?czy kupiłeś go sobie do Wisły w FM-ie i Ci bramki strzela w każdym meczu ;>?