Ktos tutaj mowil ze Cracovia ma slaby sklad. Ok, ale taka Polonia Bytom to ma niby lepszy? Tak jak wczoraj napisalem, tam ktos uprawia partyzantke, i nie jest powiedziane ze to tylko pilkarze.
PS; 3zyk - Kartka dla Sobolewskiego to by bylo oslabienie w 2 meczach

Co do "abstrakcyjnosci" tez bym nie demonizowal. Bylo kilka przypadkow na plus i na minus. Nie bede obiektywny wiec na 100% nie powiem ze to sie rownowazy. Kazdy widzi co chce widziec. Starcza mi jedynie w tej swojej "obiektywnosci" na wysnucie teorii, ze jednak nie byly to jakies wielkie abstrakcyjne pomylki

Nie, nie mam Cie za krzykacza
