Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6755
Stary 21.11.2010, 13:52
Ktos tutaj mowil ze Cracovia ma slaby sklad. Ok, ale taka Polonia Bytom to ma niby lepszy? Tak jak wczoraj napisalem, tam ktos uprawia partyzantke, i nie jest powiedziane ze to tylko pilkarze.


PS; 3zyk - Kartka dla Sobolewskiego to by bylo oslabienie w 2 meczach Co do "abstrakcyjnosci" tez bym nie demonizowal. Bylo kilka przypadkow na plus i na minus. Nie bede obiektywny wiec na 100% nie powiem ze to sie rownowazy. Kazdy widzi co chce widziec. Starcza mi jedynie w tej swojej "obiektywnosci" na wysnucie teorii, ze jednak nie byly to jakies wielkie abstrakcyjne pomylki
Nie, nie mam Cie za krzykacza
Ostatnio edytowane przez kreseq : 21.11.2010 o godz. 13:55.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując