Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36455
Stary 21.11.2010, 13:40
Przypominam, że ten wątek służy do dyskusji nt. polityki transferowej naszego klubu. W tym i obecnym potrzebom kadrowym, rozważania na których pozycjach są największe braki etc. Natomiast do proponowania kandydatur do Wisły jest inny wątek.

Osoby, które mimo tego ostrzeżenia dalej będą proponowały science-fiction w rodzaju Saidiego, dostaną bana i to konkretnego. Ja ostatnio przywalam na miesiąc. Żeby nie było, że nie uprzedzałem
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując