Przypominam, że ten wątek służy do dyskusji nt. polityki transferowej naszego klubu. W tym i obecnym potrzebom kadrowym, rozważania na których pozycjach są największe braki etc. Natomiast do proponowania kandydatur do Wisły jest inny wątek.
Osoby, które mimo tego ostrzeżenia dalej będą proponowały science-fiction w rodzaju Saidiego, dostaną bana i to konkretnego. Ja ostatnio przywalam na miesiąc. Żeby nie było, że nie uprzedzałem
