Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36454
Stary 21.11.2010, 13:32
Dajmy we końcu szanse młodym...Po co ich trzymać w ME? Taki Rado udowodnił, że grac potrafi. Nie sztuką jest zagrać sparing kilkoma młodzieżowcami naraz i pokazać ile ich dzieli. Sztuka jest, wprowadzić jednego na 30 min w meczu ligowym i pokazać, jak radzi sobie na tle podstawowej 11-tki....Dlatego, zamiast wpuszczać przy wyniku 3-0 Żurawia, postawiłbym na np.Jelenia
Odpowiedz cytując