Dajmy we końcu szanse młodym...Po co ich trzymać w ME

? Taki Rado udowodnił, że grac potrafi. Nie sztuką jest zagrać sparing kilkoma młodzieżowcami naraz i pokazać ile ich dzieli. Sztuka jest, wprowadzić jednego na 30 min w meczu ligowym i pokazać, jak radzi sobie na tle podstawowej 11-tki....Dlatego, zamiast wpuszczać przy wyniku 3-0 Żurawia, postawiłbym na np.Jelenia