Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36452
Stary 21.11.2010, 13:23
A ja myślę, że my kupimy na obronę ewentualnie jakiegoś lewego obrońcę. Kupimy na środek pomocy kolejnego rozgrywającego, bo takich piłkarzy nigdy za wiele. I kupimy rywala dla Brożka w ataku, bo w ataku prócz Brożka właściwie nikogo nie mamy.
Odpowiedz cytując