Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6750
Stary 21.11.2010, 13:21
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Chyba żartujesz z tym wyczyszczeniem. I dlatego żaden z nich nie podpisał glejtu na przepadek kasy gdyby okazało się, że jednak coś tam brał. Rozumiem, że np. taki Borski to jest czysty jak łza, Małek też itp. ?
Nalezalo wziac w pewien nawias moja wypowiedz ...ale faktem jest, ze sporo sedziow odsunieto, a inni maja sprawy w sadzie. O Malku, czy Borskim nie bede sie wypowiadal, bo nie mam na ten temat wiedzy(w sensie procesowym). Domyslam sie, ze ty tez nie masz dostepu do akt prokuratorskich? Ja bym sie wstrzymal z sugerowaniem, czy ktos jest winny, czy nie...ale oczywiscie kraza plotki o Malku(o czym sam pisalem) i nie tylko.
Odpowiedz cytując