Eleusis napisał(a):

Pytanie brzmi na jakie pozycje według ciebie nie potrzebujemy wzmocnień ?
|
Prawda jest taka, że jeśli mierzymy w Ligę Mistrzów, a nie w krajowe podwórko, to praktycznie na każdą pozycję potrzebujemy wzmocnień. Problem w tym, że nie stać nas na to, aby kupić tylu dobrych zawodników, więc niestety musimy określić pewne priorytety.
Gdyby ktoś mi kazał dokonać teraz wyboru 3 kluczowych pozycji, to odpowiedziałbym:
1. Napastnik
2. Stoper
3. Lewy obrońca.
Choć wiem, że to kropla w morzu potrzeb...