Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36451
Stary 21.11.2010, 13:09
Eleusis napisał(a):Wyświetl post
Pytanie brzmi na jakie pozycje według ciebie nie potrzebujemy wzmocnień ?
Prawda jest taka, że jeśli mierzymy w Ligę Mistrzów, a nie w krajowe podwórko, to praktycznie na każdą pozycję potrzebujemy wzmocnień. Problem w tym, że nie stać nas na to, aby kupić tylu dobrych zawodników, więc niestety musimy określić pewne priorytety.

Gdyby ktoś mi kazał dokonać teraz wyboru 3 kluczowych pozycji, to odpowiedziałbym:

1. Napastnik
2. Stoper
3. Lewy obrońca.

Choć wiem, że to kropla w morzu potrzeb...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując