Acapelo napisał(a):

Moja opinia:
- potrzebujemy stopera (ktoś musi przyjść bo mamy tylko 2. najlepiej lepszy, ale jak nie będzie lepszego to solidny)
- potrzebujemy napastnika (nie do pierwszego składu, bo na takiego nas nie stać, więc trzeba wziąść młody talent typu Nwaogu)
- lewy obronca i środkowy pomocnik bądź skrzydłowy tylko jeżeli będą lepsi odpowiednio od Paljica, Jirsaka i Małeckiego (bądź jakieś super młode talenty)- na te pozycje na przeciętniaków szkoda kasy wydawać.
|
Pytanie brzmi na jakie pozycje według ciebie nie potrzebujemy wzmocnień ?
