Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36450
Stary 21.11.2010, 12:52
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Moja opinia:
- potrzebujemy stopera (ktoś musi przyjść bo mamy tylko 2. najlepiej lepszy, ale jak nie będzie lepszego to solidny)
- potrzebujemy napastnika (nie do pierwszego składu, bo na takiego nas nie stać, więc trzeba wziąść młody talent typu Nwaogu)
- lewy obronca i środkowy pomocnik bądź skrzydłowy tylko jeżeli będą lepsi odpowiednio od Paljica, Jirsaka i Małeckiego (bądź jakieś super młode talenty)- na te pozycje na przeciętniaków szkoda kasy wydawać.
Pytanie brzmi na jakie pozycje według ciebie nie potrzebujemy wzmocnień ?
Odpowiedz cytując