Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36449
Stary 21.11.2010, 12:30
Moja opinia:
- potrzebujemy stopera (ktoś musi przyjść bo mamy tylko 2. najlepiej lepszy, ale jak nie będzie lepszego to solidny)
- potrzebujemy napastnika (nie do pierwszego składu, bo na takiego nas nie stać, więc trzeba wziąść młody talent typu Nwaogu)
- lewy obronca i środkowy pomocnik bądź skrzydłowy tylko jeżeli będą lepsi odpowiednio od Paljica, Jirsaka i Małeckiego (bądź jakieś super młode talenty)- na te pozycje na przeciętniaków szkoda kasy wydawać.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 21.11.2010 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując