dj_ibutti napisał(a):

Sotirovic się wytłumaczy, że wrzucił piłkę bo kolega leżał na boisku, a sędzia nie reagował
|
jak faktycznie to on zrobił, to mam nadzieje że zostanie zawieszony na co najmniej kilka meczów, debilne zachowanie którego nawet w A-klasie nie widziałem