Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4748
Stary 21.11.2010, 09:51
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jak sie oglada kiks Blaszczykowskiego (dobrego w koncu pilkarza) to przychodzi na mysl pilka jaka otrzymal od Kirma nasz Marokanczyk; on przymierzyl idealnie majac gorsza sytuacje w postaci rzujacego sie bramkarza i zegara ktory wskazywal 95 minute meczu. Jednak lata spedzone za zachodzie robia swoje.

Zeby nie bylo; bardzo lubie Kube jako czlowieka i jako pilkarza. Tylko taka mnie mysl naszla.
Nie ma co porównywać piłkarzy po jednym zagraniu.
Być może sytuacja Kuby była za łatwa i się nie spiął wystarczająco - wydaje się, że wystarczyło nogę przyłożyć i samo wpadnie. Gdyby ktoś go atakował to przymierzyłby lepiej. Zdarza się, choć cholernie nieprzyjemne dla Kuby musi być.

Zmieniając temat; niektórzy "emeryci" potrafią grać piłkę po powrocie z (nawet nieudanego) wyjazdu za granicę:
Cytat:
Przed meczem miłe chwile przeżył Tomasz Frankowski, który z rąk dyrektora departamentu rozgrywek Ekstraklasy, Marcina Stefańskiego odebrał statuetkę dla najlepszego piłkarza października w lidze.
.
Gratulacje Franiu
Odpowiedz cytując