Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4104
Stary 21.11.2010, 09:50
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ludzie do ....y nędzy co wy macie z tym G Myślicie, że będziecie lepsi/bardziej kumaci/ fajniejsi jak będziecie na meczu na G?! Otóż ....a nie. Nie masz biletu na G - primo - sam jesteś sobie winny, trzeba było sobie kupić abonament, wtedy miałbyś miejsce na G zapewnione, a secondo - są jeszcze inne bilety na inne sektory (np F - przedłużenie młyna), gdzie też można równie dobrze śpiewać i dopingować. Jak nie masz biletu na mecz jeszcze to zamiast dawać durne ogłoszenia na forum to zapierdalaj do WŚ po bilet, bo wtedy będziesz miał pewność, że na meczu będziesz.

Właśnie dlatego jestem za restrykcyjnym sprawdzaniem, czy dane na bilecie(karnecie) zgadzają się z dolkumentem tożsamości.
Dokładnie. Jakoś jak w pon były bilety na G to gdzieście byli?
Odpowiedz cytując