AYALA napisał(a):

Nie znoszę Komorowskiego, ale nigdy czegoś takiego nie powiedział. Tym bardziej szokuje mnie Twój błąd w postaci tego, że w linku który podałeś jest filmik na jakąś minutę i pada tam prawdziwe zdanie. Albo manipulujesz do potęgi jedenastej albo nie wiesz co wrzucasz..

RAF napisał(a):

|
Mam pytanie. Odpowiedzcie mi prosze na pytanie jakim prawem Jaroslaw Kaczynski ma wyglosic w piatek oredzie?
|
Orędziem nazywają to 'mądrzy' dziennikarze. Ot po prostu kupił sobie czas antenowy o danej godzinie w danym dniu i zamiast nadać spot to nada swoją wypowiedz. Kluczowe jest słowo 'kupił'.