Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10969
Stary 21.11.2010, 03:51
wislak68 napisał(a):Wyświetl post

Obowiązkiem? Z ciekawością zapoznam się z odpowiednim punktem: prawa, regulaminu itp. Byłbym też zainteresowany informacją o tym o czym powinienem poinformować bo sam z siebie jakoś nie mogę tego dojść.
Zwykła przyzwoitość - o czym ?,chwilę po zdemaskowaniu nawet ją okazałeś ale jak widać nie na długo.A co do reszty...Gratuluje pełnej zgodności z linią partii , to jedyny klucz do sukcesu, jeśli nie teraz to na pewno w przyszłości, choć nie zdziwił bym się gdybyś tkwił na którymś miejscu już teraz

ps i żeby sprawa była jasna.To że jesteś członkiem jakiejś partii, nie ogranicza Twoich praw,tyle że zwykła przyzwoitość nakazuje to wyjawić.Wyobrażasz sobie np kolesi z Legii którzy piszą w tematach związanych z nimi, ukrywając toTy do tego że jesteś członkiem Pisu się nigdy nie przyznałeś.Wstydzisz się tego?Zaprzeczasz że próbowałeś zdyskredytować radnego, tylko dlatego że w Pisie już nie był?.
To nie jest Mypis.pl więc nie dziw się że takie gierki nie pozostaną bez odzewu.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 21.11.2010 o godz. 04:13.
94 - Allah Akbar!!