MłodePokolenie napisał(a):

Nie ma ludzi idealnych i takich którym się nigdy noga nie powinie. Ten JEDEN JEDYNY kiks Kuby i tak nie przysłania tych wielu wspaniałych meczy, asyst i goli w jego wykonaniu oraz faktu, że jest on znakomitym piłkarzem.
A w tej chwili śmieją się z niego tylko "piłkarze" w kapciach, którzy piłkę kopali jedynie na wfie.
|
Pewnie że nie przesłania i w tym cała śmieszność sytuacji.Rozumiem że do tego zdarzenia trzeba podejść z pełną powagą, może jeszcze internetowy znicz zapalić
