Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4745
Stary 21.11.2010, 03:38
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ludzi idealnych i takich którym się nigdy noga nie powinie. Ten JEDEN JEDYNY kiks Kuby i tak nie przysłania tych wielu wspaniałych meczy, asyst i goli w jego wykonaniu oraz faktu, że jest on znakomitym piłkarzem.

A w tej chwili śmieją się z niego tylko "piłkarze" w kapciach, którzy piłkę kopali jedynie na wfie.
Pewnie że nie przesłania i w tym cała śmieszność sytuacji.Rozumiem że do tego zdarzenia trzeba podejść z pełną powagą, może jeszcze internetowy znicz zapalić
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując