Oglądanie naszych graczy to sama przyjemność,grają z poświęceniem(nie raz to udowadniając->spotkanie z Jango Katowice,bramka na wagę zwycięstwa zdobyta na 5s przed końcem,a od 2 połowy przegrywaliśmy 2-4) aż serce rośnie jak się na nich patrzy.
Przybywajcie naprawdę warto!Do zobaczenia za tydzień
