Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 21.11.2010, 02:13
Oglądanie naszych graczy to sama przyjemność,grają z poświęceniem(nie raz to udowadniając->spotkanie z Jango Katowice,bramka na wagę zwycięstwa zdobyta na 5s przed końcem,a od 2 połowy przegrywaliśmy 2-4) aż serce rośnie jak się na nich patrzy.Przybywajcie naprawdę warto!Do zobaczenia za tydzień
Odpowiedz cytując