|
Akurat tutaj nie ma bajkopisarstwa. W piątek podczas treningu przed konferencją nasz trener się poważnie wkur***. Dużo wskazuje, że chodziło o brak zaangażowania bo potem podczas konferencji wiele o tym mówił że nie można lekceważyć przeciwnika itd. Zapytany przez jednego z dziennikarzy bezpośrednio o to zajście powiedział, że to sprawa miedzy nim a zawodnikami.
|