Wyświetl pojedynczy post
kfilk
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8442
Stary 21.11.2010, 01:22
Akurat tutaj nie ma bajkopisarstwa. W piątek podczas treningu przed konferencją nasz trener się poważnie wkur***. Dużo wskazuje, że chodziło o brak zaangażowania bo potem podczas konferencji wiele o tym mówił że nie można lekceważyć przeciwnika itd. Zapytany przez jednego z dziennikarzy bezpośrednio o to zajście powiedział, że to sprawa miedzy nim a zawodnikami.
Odpowiedz cytując