Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kfilk
Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
76
21.11.2010, 01:14
Dziś kolejne zwycięstwo tym razem bardzo pewnie. Gwiazda Ruda Śląska pokonana 4:1. Bardzo emocjonujące spotkanie. Za tydzień gramy znów u siebie z GKS Tychy. Przybywajcie licznie do hali Bronowianki!
kfilk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kfilk
Znajdź inne posty napisane przez kfilk