Wyświetl pojedynczy post
kfilk
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 21.11.2010, 01:14
Dziś kolejne zwycięstwo tym razem bardzo pewnie. Gwiazda Ruda Śląska pokonana 4:1. Bardzo emocjonujące spotkanie. Za tydzień gramy znów u siebie z GKS Tychy. Przybywajcie licznie do hali Bronowianki!
Odpowiedz cytując