Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4742
Stary 21.11.2010, 00:33
Nie ma ludzi idealnych i takich którym się nigdy noga nie powinie. Ten JEDEN JEDYNY kiks Kuby i tak nie przysłania tych wielu wspaniałych meczy, asyst i goli w jego wykonaniu oraz faktu, że jest on znakomitym piłkarzem.

A w tej chwili śmieją się z niego tylko "piłkarze" w kapciach, którzy piłkę kopali jedynie na wfie.
Ostatnio edytowane przez MłodePokolenie : 21.11.2010 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując