Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6728
Stary 20.11.2010, 23:15
Cerber napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie wszystko wygląda jak pod Legł... Legię. Cuda się dzieją!
Chcesz pożyczyć kawałek ściany do pogryzienia czy masz jeszcze własną?

A teraz merytorycznie:

- brak dwóch karnych na Ruchu
- brak dodatkowego karnego w Lubinie
- brak uznania prawidłowego gola na Widzewie
- karny z dupy na Wiśle

[nie płaczę, stwierdzam fakty - które mnie nie bolą, o czym pisałem wielokrotnie, bo gdyby sędzia w tych przypadkach zachował się właściwie to Legia miałaby ze 3 pkt więcej i wypaczony zostałby obraz słabej gry naszego klubu, natomiast 'nie zniesę', gdy ktoś pomija fakty, żeby sobie ulżyć]

Owszem my również korzystamy na kuriozalnych pomyłkach - Cracovia, Arka. Mniej moim zdaniem na Jagiellonii, bo faul byl nie do wychwycenia przez sędziego, a na Koronie karny jednak był. Statystyka raczej świadczy o skali pomyłek sędziowskich. Teraz jak to piszę to pamiętam jeszcze z 10 innych w meczach innych drużyn (Wisła - Lechia, jakieś kuriozum było, ze bramkarz Arki nie wyłapał czerwonej za faul poza polem karnym etc). To jest patologia.

Natomiast pokemonowe pisanie o 'ległej' i o tym, że wszystko pod nas, w sytuacji gdy

a) czasami jest to prawda, ale czasami jest skrajnie odwrotnie
b) Wisełka również była beneficjentem sędziowskiej kiły

jest zwykła frustracją wynikającą albo z kompleksów albo z niedoinformowania. Klasyczny przykład zapamiętywania tego gdy nas się krzywdzi i tego gdy pomaga się rywalom. Nigdy odwrotnie.

Ale z tego się wyrasta

mic napisał(a):Wyświetl post
kreseq: a jak na Waszym forum tydzien temu byl placz o faul na Kirmie, to juz nie bylo to tak smieszne, nie ? Wiec racz laskawie nie wyjezdzac z obiektywizmem, bo to hipokryzja, a Ty sam wystawiasz sie na posmiewisko
Ale po meczu z Arką chyba nie ma jednego wpisu, że karny ok.


neq. napisał(a):Wyświetl post
ej i po co tyle tego płaczu?! Po to żeby potem mieli satyskakcje z naszego płaczu na forum?
Nie psuj zabawy
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 20.11.2010 o godz. 23:17.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując