Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
scofield
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Roztoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6725
Stary 20.11.2010, 22:35
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
"Wymieniłaś lepsze na gorsze. Mówię tu zarówno o stadionie jak i o poziomie sportowym. To, że parchate słabo grają to nie znaczy, że mają słabych piłkarzy i że się wreszcie nie przebudzą.
Hmmm... tylko trudno znależć słabszy klub od cracovi, i ten poziom sportowy chyba nie jest za wysoki jezeli jedyne zwycięstwo odnoszą dzięki pomocy sędziego ( Arka- parchy)
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman
Odpowiedz cytując