|
dzisiaj w godzinach przed południowych zgubiłem prawdopodobnie w skawinie portfel z dokumentami, żeby było smiesznie portfel był ABG: d ale nie o to mi chodzi. Pytanie moje to czy mogę równocześnie wyrobić dowód i prawo jazdy czy musze mieć najpierw dodwód aby złożyć wniosek o prawko, bo nie pamietam juz jak to bylo;/
PS: i ile to czasu zajmię
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez 19dafi06 : 20.11.2010 o godz. 21:46.
Pod Wawelem Mistrza mamy znów!
|