|
Nikt nie każe ci Marszałek oglądać ligi jak się nie podoba, swoją wypowiedzą podkreślasz swój poziom kultury, twierdząc, że Białystok to Białoruś, boli, że lider wygrywa. No cóż, na szczęście nie wszyscy kibice Wisły są tacy, większość prezentuje wyższy poziom kultury i kibicowania.
|