Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6703
Stary 20.11.2010, 21:14
Nikt nie każe ci Marszałek oglądać ligi jak się nie podoba, swoją wypowiedzą podkreślasz swój poziom kultury, twierdząc, że Białystok to Białoruś, boli, że lider wygrywa. No cóż, na szczęście nie wszyscy kibice Wisły są tacy, większość prezentuje wyższy poziom kultury i kibicowania.
Odpowiedz cytując