Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4735
Stary 20.11.2010, 20:28
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kto tutaj sie napina? Karny jak karny - nie powinno go byc. Tutaj powinna byc bramka i mam prawo smiac sie z tej akurat akcji Blaszczykowskiego mimo ze uwazam go za dobrego gracza. To ze gral w Wisle sprawia ze nie mozna sie smiac z pudla ktore bedzie na 90% pudlem roku w Bundeslidze? Mozna, wiec nie napinaj sie tak.
Można ale nie wypada. Więc wyluzuj Panie z Warszawki.
Odpowiedz cytując