Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6678
Stary 20.11.2010, 20:20
Szkoda mi tej Craxy...
Wielu wybitnych zawodników naściągano.
Do sezonu sumiennie się przygotowano.
Stadion piękny do użytku oddano.
Ligę Mistrzów na nim zapowiadano.
A ostatecznie się obsrano.
Odpowiedz cytując