brylant17 napisał(a):

|
Oj dobra zdarzyło się i co?
|
Dobre podejście

Ogólnie to Błaszczykowski jest zajebi*ty i w następnym spotkaniu zagra świetne spotkanie i zostanie najlepszym piłkarzem meczu - zobaczycie

Cieszy postawa polaków w Borussii Piszczek rozegrał świetne spotkanie Lewandowski i Błaszczykowski przyjmują rolę takich jokerów obecnie i to dzięki nim Borussia wygrała to spotkanie.