Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4726
Stary 20.11.2010, 18:42
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Oj dobra zdarzyło się i co?
Dobre podejście
Ogólnie to Błaszczykowski jest zajebi*ty i w następnym spotkaniu zagra świetne spotkanie i zostanie najlepszym piłkarzem meczu - zobaczycie
Cieszy postawa polaków w Borussii Piszczek rozegrał świetne spotkanie Lewandowski i Błaszczykowski przyjmują rolę takich jokerów obecnie i to dzięki nim Borussia wygrała to spotkanie.
Odpowiedz cytując