Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6659
Stary 20.11.2010, 18:37
Tabela dzieli sie na dwie części, ta i następna kolejka to pewnie zakończą. Zostanie 5 drużyn o mistrza z 8 o puchary 1-2 w srodku i z 6 o utrzymanie.

Kolejka cud dla Cracovii jak na razie, niemniej aby się utrzymac musza odrobić 10 puktów, jak dla mnei to nierealne.
Śląsk może sie wygrzebie do środka na koniec rundy i żydki chyba umrą z zazdrości(przypominam:wywalili Oresta bo miał inną wizję nie chciał współpracować z TSV ?)

Widzew z Czesiem da sobie radę, poleci ktos z trójki Arka, Zagłebie, Polonia B

my musimy jutro wygrać i doskakujemy z Maciusiem Jadze za plecy i wczesniej czy później się zesrają

PS jesli Lech dzis wygra zachowuje jeszcze minimalne szanse na mistrza

Takie moje analizy
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując