Tabela dzieli sie na dwie części, ta i następna kolejka to pewnie zakończą. Zostanie 5 drużyn o mistrza z 8 o puchary 1-2 w srodku i z 6 o utrzymanie.
Kolejka cud dla Cracovii jak na razie, niemniej aby się utrzymac musza odrobić 10 puktów, jak dla mnei to nierealne.
Śląsk może sie wygrzebie do środka na koniec rundy i żydki chyba umrą z zazdrości(przypominam:wywalili Oresta bo miał inną wizję

nie chciał współpracować z TSV

?)
Widzew z Czesiem da sobie radę, poleci ktos z trójki Arka, Zagłebie, Polonia B
my musimy jutro wygrać i doskakujemy z Maciusiem Jadze za plecy i wczesniej czy później się zesrają
PS jesli Lech dzis wygra zachowuje jeszcze minimalne szanse na mistrza
Takie moje analizy
