Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4721
Stary 20.11.2010, 17:55
Prawda jest taka, że on mnóstwo miał w swojej karierze niewykorzystanych sytuacji. Do marnowania setek ma talent wyjątkowy w reprze potrafi władować jakąś ładną bramkę a tu w takiej sytuacji pudłuje. Błaszczu ma zajebistą technikę i umiejętność dośrodkowania, ale nad strzałami musi popracować.
Ja nadal nie mogę w to uwierzyć...
Odpowiedz cytując