Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4715
Stary 20.11.2010, 17:23
Wstyd ale zarazem szkoda go bo przy zdobytej bramce dla Borussii na 2:1 miał swój wielki udział. Tylko po ch*j w tej sytuacji podnosił tą piłkę. Jeśli by to trafił media w Niemczech byli by nim zachwyceni a tak stanie się pośmiewiskiem.
Odpowiedz cytując