Temat
:
Plakaty wyborcze ankieta
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
62
20.11.2010, 16:21
Majchrowski - ul.Wiślicka (os.Kombatantów) - koło Polo Market - stosunkowo nisko.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha