Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
19325
20.11.2010, 15:41
mastahkillah
napisał(a):
Pamięta ktoś może filmik na yt mianowicie występ takiego meksykanina bodajże który prowadzi monolog na temat spraw damsko męskich, za nic nie mogę sobie przypomniec jak to się nazywało, był to filmik z napisami.
Jeśli ktoś kojarzy i pomoże poszukać będę wdzięczny
Carlos Mencia - Cała prawda o kobietach
Watts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Watts
Znajdź inne posty napisane przez Watts