Szkoda trochę niewykorzystanego karnego przez Śląska. Co prawda dopiero 1 połowa się skończyła, ale gdyby Kaźmierczak to wykorzystał to grałoby im się łatwiej. Mam nadzieje, że Śląsk zrówna się po tej kolejce punktowo z Polonią W-wa.
Cytat:
OT
Arsenal - Tottenham 2:3....a prowadzili 2:0. 4 groźne strzały TH i trzy gole. . Fabiański na bramce.
|
To są dopiero faceci bez jaj.
Ale Fabiański przy żadnym strzale nie zawinił.
E:
Kur *a co ten Gąsiński odpierd*lił? Chyba Witkowskiego się naoglądał...