Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6643
Stary 20.11.2010, 15:40
Szkoda trochę niewykorzystanego karnego przez Śląska. Co prawda dopiero 1 połowa się skończyła, ale gdyby Kaźmierczak to wykorzystał to grałoby im się łatwiej. Mam nadzieje, że Śląsk zrówna się po tej kolejce punktowo z Polonią W-wa.

Cytat:
OT
Arsenal - Tottenham 2:3....a prowadzili 2:0. 4 groźne strzały TH i trzy gole.. Fabiański na bramce.
To są dopiero faceci bez jaj.
Ale Fabiański przy żadnym strzale nie zawinił.

E:
Kur *a co ten Gąsiński odpierd*lił? Chyba Witkowskiego się naoglądał...

Ostatnio edytowane przez Titto : 20.11.2010 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując