RAF napisał(a):

|
A jeszcze odnosnie sedziow: przez jednego slepego arbitra Wisla stracila w poprzednim sezonie mistrzostwo Polski (nieuznany gol Glowackiego).
|
Nie tylko w tym meczu, ale przez caly sezon Wisla tracila przez sedziow. Gdyby nie bledy sedziow, bo juz na 4 kolejki przed zakonczeniem sezonu Wisla zapewnilaby sobie mistrzostwo. Polecam artykul w Dzienniku lub Krakowskiej (byl dawno temu, moze ktos sie jeszcze dokopie)