Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6639
Stary 20.11.2010, 15:14
RAF napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze odnosnie sedziow: przez jednego slepego arbitra Wisla stracila w poprzednim sezonie mistrzostwo Polski (nieuznany gol Glowackiego).
Nie tylko w tym meczu, ale przez caly sezon Wisla tracila przez sedziow. Gdyby nie bledy sedziow, bo juz na 4 kolejki przed zakonczeniem sezonu Wisla zapewnilaby sobie mistrzostwo. Polecam artykul w Dzienniku lub Krakowskiej (byl dawno temu, moze ktos sie jeszcze dokopie)
Odpowiedz cytując