ToTylkoJa napisał(a):

Ta przychylność ma się tak, że Legia płaci 5 tys za rzucenie monetą, a inny klub tyle samo za rzucanie butelkami.
|
Nie narzekaj. Za
przerwanie meczu na Widzewie dostaliście tylko 1 mecz zakazu wyjazdowego. My aż 2 zakazy i 15 tys. kary za to, że kibice Amiki chcieli sobie pochasać na swoim stadionie.
Cytat:
|
Gdyby byli tak przychylni, to mogli zwrócić tytuł za rok 93- kilka lat temu było głosowanie w tej sprawie (jak wiesz, nie przywrócili).
|
Nie no bez jaj, mieli przywrócić kupiony tytuł ? Pewnie i tak by zrobili tylko, że akurat wyszła korupcja w lidze i pokrzyżowała im szyki. Tu sie niby walczy z korupcją i jednocześnie podaje na tacy tytuł z kupionego meczu, który był największym skandalem tamtych lat.