Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6631
Stary 20.11.2010, 13:57
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Tak mi sie przypomniało- Sobol wyleciał w meczu z Lechem z boiska? Nie? A powinien (nawet sami to pisaliście). To zalicza się do pomocy czy nie? I czemu nic nie piszesz o meczu Widzew-Legia? Zadałem pytanie. Nie pasuje do teorii?
Nie będę z Toba dalej dyskutował, bo takich krzykaczy bez argumentów jest bez liku wszędzie.
Jednym Sobolem chcesz przysłaniać rzeczywistość, która jest taka że od lat macie wyjatkową przychylność władz piłkarskich. To co od...la tzw. Wydział Dyscypliny to jest juz ewidentnym przekrętem i jawnym faworyzowniem Legii. Gdyby tak z ostatnich kolejek poskładać to Vrodljak nie grałby kilku meczów, jaja z nieukaraniem Komorowskiego, bezkarne pajacowanie i wymuszenia karnych Radovica itp. Z wczorajszego meczu brak kartek za faule taktyczne gdy Arka wyprowadzała kontratak, no ale przecież Japończyk sędziował i zawsze sie mylił na korzyśc Legii. Taki przypadek.
Żygać się chce nad ciągłym udawadnianiem, że w nocy jest ciemno.
Odpowiedz cytując