ToTylkoJa napisał(a):

Tak mi sie przypomniało- Sobol wyleciał w meczu z Lechem z boiska? Nie? A powinien (nawet sami to pisaliście). To zalicza się do pomocy czy nie? I czemu nic nie piszesz o meczu Widzew-Legia? Zadałem pytanie. Nie pasuje do teorii?
Nie będę z Toba dalej dyskutował, bo takich krzykaczy bez argumentów jest bez liku wszędzie.
|
Jednym Sobolem chcesz przysłaniać rzeczywistość, która jest taka że od lat macie wyjatkową przychylność władz piłkarskich. To co od...la tzw. Wydział Dyscypliny to jest juz ewidentnym przekrętem i jawnym faworyzowniem Legii. Gdyby tak z ostatnich kolejek poskładać to Vrodljak nie grałby kilku meczów, jaja z nieukaraniem Komorowskiego, bezkarne pajacowanie i wymuszenia karnych Radovica itp. Z wczorajszego meczu brak kartek za faule taktyczne gdy Arka wyprowadzała kontratak, no ale przecież Japończyk sędziował

i zawsze sie mylił na korzyśc Legii. Taki przypadek.
Żygać się chce nad ciągłym udawadnianiem, że w nocy jest ciemno.