flamengista napisał(a):

|
Mnie bardziej rozbawiła sugerowana przez dziennikarzy Faktu wysokość zarobków Arboledy w Warszawie. Milion euro
|
Pewnie chodzi raczej o wartość całego powiedzmy 2-letniego kontraktu, a Fakt mógł po prostu to przemilczeć i podać tylko tę sensacyjną kwotę.
Inna sprawa, że jeśli kontrakt Arboledy przekroczy 0,5 mln €, to pęknie kolejna granica i kolejni czołowi kopacze tej ligi będą żądać coraz więcej pieniędzy bez względu na prezentowany przez siebie poziom sportowy...