Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6626
Stary 20.11.2010, 13:26
Dean napisał(a):Wyświetl post
Weź się nie wypowiadaj pajacu, bo wy dostaliście pomoc z Jagą, Cracovią, Arką i długo by wymieniać. A jaki poziom prezentujecie pokazał Wasz meczyk z nami i z Lechią.
Wspomnij jeszcze mecz z Widzewem (wygrany przez Legię 1-0) gdzie to Legia została przekręcona. Już nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać? Przypomnij karny dla Wisły w meczu z Legią (nie będę pisał, że dzięki temu Wisłą wygrała, bo i tak by wygrała, ale pozwoliło to dokopać Legii jeszcze bardziej).
A jaki Wy poziom prezentujecie? Pokazał to mecz z Legią czy może ten z Lechem?

Ochłoń.
Odpowiedz cytując