Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
6620
20.11.2010, 13:11
Szybko zapomnieliście mecz z Lechią? Wtedy to były tylko błędy sędziego każdemu się może zdarzyć, ale jak Legii to przekupili Japonczyka!
Undertaker
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Undertaker