Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: K6
Offline
#
1570
20.11.2010, 13:02
Według mnie taka pensja jest sporą przesadą. Lepiej za tę kasę kupić młodszego obrońcę. Ale Wojciechowskiego stać na to, no i warszawski oddział Faktu jest bardzo dobrze poinformowany w ruchach KSP.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
PoloniaDumaStolicy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PoloniaDumaStolicy
Znajdź inne posty napisane przez PoloniaDumaStolicy