Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6617
Stary 20.11.2010, 12:57
MatMario napisał(a):Wyświetl post
No i .... z tym że kręcą. Niech kręcą, ważne żeby być przed przekrętami po ostatniej kolejce. Nam dali w meczu z Lechią, im w komisji ligi, wczoraj, laski w paski.
Dodałbym do wyliczanki jeszcze przekręcenie Legii w meczu z Widzewem (nieuznany gol Kucharczyka i brak karnego lub przynajmniej wolnego na linii pola kranego po faulu na Rzeźniczaku). Nikt o tym nie wspomina, bo Legia jednak zdołała wygrać. To tylko tak dla porządku, żeby pokazać, iż to wszystko zależy od 'dyspozycji' sędziego w danym dniu, a nie jest podporządkowane jakimś spiskowym teoriom.
Odpowiedz cytując