Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4767
Stary 20.11.2010, 12:26
bouli76 napisał(a):Wyświetl post
Ja zamowilem oryginala bo pamietam przejscia z piratami z FM2009
Wczoraj przesylka dotarla - gra zainstalowana , teraz sciagam facepacki, logopacki i kitspacki zeby gra miala jakis wyglad i wkrotce zaczynam rozgrywki
Sciagnalem kilka przydatnych rzeczy ktore umilaja rozgrywki
- plik odblokowujacy dostep do "ogromnej bazy danych"
- plik ktory daje dostep do "nizszych lig"
- plik poprawiający bazę danych FM-a - polskie znaki

I wkrotce zaczynam rozgrywki

Skladu nie zamierzam zbytnio modyfikowac (ale jak bedzie naprawde czas pokaze) - jedynie pomysle nad bramkarzem i srodkiem obrony.

--edit--

dodalem jeszcze facepacki sedziow oraz CM Revolution Polish Media Pack.

Wkrotce zacznam hehehe
Ostatnio edytowane przez bouli76 : 20.11.2010 o godz. 12:56.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując