bouli76 napisał(a):

|
Ja zamowilem oryginala bo pamietam przejscia z piratami z FM2009
|
Wczoraj przesylka dotarla - gra zainstalowana , teraz sciagam facepacki, logopacki i kitspacki zeby gra miala jakis wyglad

i wkrotce zaczynam rozgrywki

Sciagnalem kilka przydatnych rzeczy ktore umilaja rozgrywki

- plik odblokowujacy dostep do "ogromnej bazy danych"
- plik ktory daje dostep do "nizszych lig"
- plik poprawiający bazę danych FM-a - polskie znaki
I wkrotce zaczynam rozgrywki
Skladu nie zamierzam zbytnio modyfikowac (ale jak bedzie naprawde czas pokaze) - jedynie pomysle nad bramkarzem i srodkiem obrony.
--edit--
dodalem jeszcze facepacki sedziow oraz CM Revolution Polish Media Pack.
Wkrotce zacznam

hehehe